SHOW A ZÁBAVA - TOP 5
MAGICKÁ ESA - STRHUJÍCÍ SHOW

Jedinečná a velkolepá show Magická esa. Strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle mistra světa Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění dospělého člověka zpátky v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení člověka z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy a napětí! Diváci v sále se také naučí kouzlit a na vlastní nebezpečí možná i zmizí… Magická esa je představení šité přímo na míru Divadlu kouzel a diváci jej tedy uvidí pouze na této scéně. V divadle můžete mimo jiné také nahlédnout i pod roušku tajemství, protože je pro vás připravena výstava historických kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a exkluzivní sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností. V kouzelnickém obchůdku v předsálí si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, hračky, literaturu, DVD apod. A pokud si v salónku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní i vaše tajné přání!

 

 

Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Mírové náměstí 44

250 65 Líbeznice u Prahy
Tel: 731 176 659
E-mail: info@divadlokouzel.cz
www.divadlokouzel.cz


ZDENĚK IZER - TURNÉ ČTYŘ MŮSTKŮ

Nový zábavný program populárního baviče Zdeňka Izera, v kterém se diváci setkají s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie nejrůznějších televizních pořadů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Aura-Pont s.r.o.
Radlická 99
150 00 Praha 5
Tel.: 251 553 993
jiri.havel@aura-pont.cz
www.aura-pont.cz


ŽIVOT JE FAJN

V novém pojetí originálního černého divadla  Františka Kratochvíla prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den a jeden možná trochu obyčejný život. Představení spojuje několik principů černého divadla v jedno nonverbální představení.  Střídá se zde základní trojrozměrné černé divadlo s kresleným divadlem, tanec s pantomimou.  Části humorné až groteskní se střídají s poetikou kresleného černého divadla, soudobá taneční čísla alternují s klasickým baletem a vše spojuje herecko pantomimický projev hlavních představitelů. Představení je interaktivní a diváci mají možnost účastnit se představení.

Scénář: Michal Urban
Režie: Michal Urban, František Kratochvíl
Výtvarník: František Kratochvíl
Choreografie: Michal Urban, Milan Odstrčil
Hudební režie: Miroš Svatoň
Kostýmy: Lubica  Melcerová

   

Divadlo Metro
Národní 25, Praha 1
Tel.: 221 085 276
E-mail: 
divadlometro@divadlometro.cz
www.divadlometro.cz

MmY4ZWJhZj